Działania JAMAJ EVENTS

5/18/2015

WAKE SHRED DAYS 15To był świetny weekend!

Sobota zapowiadała się dobrze jednak klimacik który panował podczas imprezy przerósł oczekiwania zarówno ekipy WAKE&SKATE PARK jak i JAMAJ EVENTS.  Piękne słoneczko dopisywało już od wczesnych godzin porannych, co sprawiło że na miejscówce pojawiło się wielu czołowych riderów wake i wakeskate oraz bardzo liczna publiczność. Podczas luźnych sesji na poszczególnych przeszkodach pływało ponad 16 zawodników. Format zawodów przewidywał dowolną ilość "wejść na wodę" i dowolną liczbę okrążeń. Wszyscy pływali na chillu kiedy tylko chcieli bez stresu o przewrotki, nieudane tricki i surowe spojrzenia związkowych sędziów. Zawodnicy oceniali się nawzajem, wyłaniając najlepszego z pośród siebie w kategoriach JIBB , KIKER I KRAWĘDŹ.


 Sposób oceniania, możliwość wypływania się, pozwoliły riderom na pokazanie 100% swoich umiejętności, dobrego progresu a obsłudze eventu zebrania najlepszego materiału. Kamerzyści nagrywali , aparaty pstrykały a publiczność oglądała jazdę na najwyższym poziomie. Każdy z riderów prezentował inny styl i technikę więc sporo się działo! Na skoczni zdecydowanie najwyżej cisnął VITT i FILIP, na rurach KUBA i JURCLEAN pokazywali dobre ewolucje a z krawędzi BELMONDO wyciskał maksimum lotu. Na wakeskacie dominował ALEX i PRZEMEK jednak reszt nie odstawała poziomem i chęciami!


 Podczas całego dnia mocno obłożona była również minirampa na której bez wytchnienia katowali rowerzyści i skejci. Cedry BEMBEL lały się strumieniami, grill od rana wydawał pyszną szamkę a ekipa Green House Effect w towarzystwie Dj Minis serwowała nam soczyste brzmienia i podkręcała atmosferę. Dzięki wsparciu FEMI rozegraliśmy również Best Trick dla kobiet które pokazały że drewniane, wymagające przeszkody nie stanowią dla nich problemu. Wieczorem odbył się after przy ognisku który trwał do bladego świtu jednak wolimy nie opisywać co się działo w między czasie! W niedzielę rano zbiliśmy piątki z riderami którzy zostali na noc w camperach , namiotach, pokojach czy po prostu posneli gdzie się dało, pogadaliśmy o trickach i akcjach z dnia poprzedniego i na luzie zaczeliśmy kolejne pływanie...Podsumowując, klimacik, tricki, riderzy, muzyka, format jam session, afterparty wszystko wypaliło jak należy! Dzięki za przybycie i widzimy się już niebawem! 

 WAKE SHRED DAYS WYNIKI
Wakeboard :
BEST JIBB : Bart Vitt
BEST KIKER : Filip Czerniec
BEST FLAT : Olaf Ułanowicz


Wakeskate:
BEST JIBB : Alexis Dvrg
BEST KIKER : @ALEXIS DVRG
BEST FLAT : Przemyslaw Drosik

Femi Pleasure BEST GIRL : Marta Daniło

BEST FAIL : Ja Mi


Wielkie podziękowania dla ekip i osób które pomagały lub przyczyniły się do tego eventu! Big Up!
Kołek , Jalo , Guczu , ekipie bunnyhop , Norbert, Maksiu , Soon , Filip , Ja Mi, Aga , Kaśka , Marcyś, Krzysiu 79 , Monika, Gibon, Esio , Iwka,  Bella i Juby.


 ZDJĘCIA MAKSYM RUDNIK

Imprezę wspierali :

HUMANOID WAKEBOARDS
MONSTER ENERGY
BEMBEL WITH CARE 
SYSTEM 2.0 
WAKESHOP.PL
FEMI PLEASURE 
DEFENDER EVENT CAR
SOON PRODUCTION
MAKSYM RUDNIK PHOTOGRAPHY
YOUCANWAKE.COM
SIEPŁYWA.PL
JAMAJEVENTS