Działania JAMAJ EVENTS

2/26/2016

RIDE UP 2016Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejny już objazd bmx po najciekawszych miejscówkach w kraju. Korzystając z ponad 8 letniego doświadczenia w organizacji tego typu obozów wiemy dokładnie czego potrzeba aby wyjazd na długo pozostał w pamięci riderów. RIDE UP 2016 to zupełnie nowa trasa i obiekty które odwiedzimy. Warto sprawdzić co szykujemy dla Was w te wakacje!!!
 RIDE UP odbędzie się w terminie  26.06-02.07.2016.Zgodnie z rozpiską ruszamy z Warszawy aby pierwszego dnia dojechać do Łodzi gdzie czekają na nas dwie  świetne miejscówki! Pierwsza to spory betonowy bowl z otaczającą go skateplazą oraz jedne z największych trailsów w kraju czyli EC4 Trails po całym dniu intensywnej jazdy znów siadamy do busa aby po krótkiej podróży zakwaterować się w Częstochowie.

Drugi dzień tripu to 2 skateparki,  mocno streetowe z masa grindboxów , banków i rurek ORAZ nowy park Lisieniec z dużym ciekawym bowlem.  Kolejnym przystankiem Ride Up będzie Olkusz ze swoim sławnym Silver Parkiem na terenie którego każdy znajdzie coś dla siebie! Dirty, pumptracki, skateplaza, to wszystko w jednym miejscu!

 

Po dwóch dniach jazdy w Olkuszu przeniesiemy się na kolejny wielki park!
 Mowa oczywiście o Rzeszowie i jednej z największych skateplaz w Polsce! Skatepark Rzeszów to wielka sekcja streetowa i jeden z ciekawszych basenów / bowli ! Tutaj również zatrzymamy się na dwa dni aby każdy mógł wczuć się w kąty i do maksimum wykorzystał pobyt na takim obiekcie!


Ostatnim przystankiem RIDE UP będzie znana z imprezy CK JAM skateplaza w Kielcach z której po całym dniu jazdy wrócimy do Warszawy. 

Podsumowując zapraszamy na jedyne tego typu wydarzenie i jedyny prawdziwy obóz bmx! Podczas tripu nie będzie czasu na nudę!
Nowe ekipy, zawodnicy pro, zupełnie różne skateparki, ciekawe hotele i pensjonaty, chill nad jeziorem, ogniska, sesje foto i video, jamy, konkursy wszystko to pod okiem wykwalifikowanych opiekunów i wychowawców.
7 dni jazdy na zróżnicowanych spotach, kadra zawodników i opiekunów, 6 noclegów w odwiedzanych miastach, komfortowy bus z przyczepą na rowery, masa atrakcji i maksymalny progres w jeździe nie zależnie od poziomu który teraz prezentujecie!

Chcesz się poczuć jak profesjonalny zawodnik podczas touru po miejscówkach???!!!
Nie ma na co czekać rezerwujcie miejsca w RIDE UPowym busie!

ZAPISY  POD MAILEM JAMAJEVENTS@GMAIL.COM
Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ